Jungle Glory Home Arriba
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Παιχνίδια |
| Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Jungle Glory Home Arriba Manuel Antonio με 3 υπνοδωμάτια απέχει περίπου 6 χλμ. από τον Εθνικό Δρυμό Manuel Antonio και παρέχει πρόσβαση σε πολλά αξιοθέατα της περιοχής.
Αυτή η βίλα με 2 μπάνια απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από φυσικά αξιοθέατα, όπως ΠαραΛία Puerto Escondido.
Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για την άνεση των επισκεπτών.
Παρέχεται πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για αυτοεξυπηρέτηση. Falls Garden Restaurant, που σερβίρει πιάτα κεντροαμερικάνικης κουζίνας, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος, που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτή την παραθεριστική κατοικία.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Academia de Espanol D'Amore650 μ.
- Iglesia Manuel Antonio600 μ.
- Dante's Water Sports650 μ.
- Manuel Antonio Zipline600 μ.
- Playitas Manuel Antonio1,2 χλμ.
- Holis Spa and Wellness Center600 μ.
- ΠαραΛία Espadilla1,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κέπος10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ασφάλεια
- Ανιχνευτές καπνού
- Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
- Παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος από η Jungle Glory Home Arriba;
Η Jungle Glory Home Arriba απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Κέπος. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Jungle Glory Home Arriba;
Το κόστος διαμονής σε η Jungle Glory Home Arriba αποτελεί 273$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Jungle Glory Home Arriba;
Η Jungle Glory Home Arriba δέχεται μόνο MasterCard, Visa και Discover. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.